Other Brands Language:

Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře for BMW 3 Series E91 LCI 330xd (2008)

This Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře technical drawing provides a detailed breakdown of the assembly for the 3 Series E91 LCI 330xd. It includes part names, part numbers and all associated mounting hardware for vehicles produced between 2008.

Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře
Č. Popis Doplnění Poč.  Od   Do  Číslo dílu Cena Notes
VALUE REPAIR PARTS!
Vše na jedno kliknutí!
Šetří čas, náklady na logistiku a
manipulaci!
Výrazně omezuje pracovní dobu!
Zvyšuje kvalitu opravy!
01 Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře VALUE PARTS 1 12/2010 11312452822 Shop at ECS Tuning
Dodržujte návod k opravě
REP-11 31 544!
Dodržujte opatření PuMA 10134828!
Nutná výměna motorového oleje!
Jen ve spojení s položkou 24, 25, 26
01 Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře VALUE PARTS 1 12/2010 11312452823 Shop at ECS Tuning
Vhodné pouze pro víko hlavy válců
s označením
7 800 309-07 a vyšší
7 812 894-06 a vyšší
7 823 181
8 507 607
Dodržujte návod k opravě
REP-11 31 544!
Dodržujte opatření PuMA 10134828!
Nutná výměna motorového oleje!
Jen ve spojení s položkou 24, 25, 26
02 Napínací vedení 1 11317797898 Shop at ECS Tuning
03 Vodicí lišta 1 11317797899 Shop at ECS Tuning
04 Čep uložení klikové skříně 1 13527797908 Shop at ECS Tuning
05 Čep uložení hlavy válců 2 11317797900 Shop at ECS Tuning
06 Řetězové kolo 1 13527800025 Shop at ECS Tuning
07 ASA-Šroub M12X1 1 13527800395 Shop at ECS Tuning
08 Řetězové kolo vačkový hřídel 1 11318509927 Shop at ECS Tuning
09 ASA-Šroub M7X17,3 3 11317797516 Shop at ECS Tuning
10 Tvarové těsnění 1 11617801943 Shop at ECS Tuning
11 Upevňovací prvek 7 11617807483 Shop at ECS Tuning
12 Kabelová svorka 1 11667805284 Shop at ECS Tuning
13 Pryžové ložisko 2 17111712911 $1.18 Shop at ECS Tuning
14 Šroub Torx s podložkou M6X20-U1-8.8 3 07129905516 $0.96 Shop at ECS Tuning
15 Plastový šroub 5,0X19,5 2 11127805414 $1.58 Shop at ECS Tuning
16 Plastový šroub 6,0X18 5 11617805175 Shop at ECS Tuning
17 Čep 1 13717802668 $2.73 Shop at ECS Tuning
18 ASA-Šroub 6 11127802606 Shop at ECS Tuning
19 ASA-Šroub 25 07/2010 11127802605 Shop at ECS Tuning
20 Oddělovací prvek 8 07/2010 11127809138 Shop at ECS Tuning
21 Trubka čistého vzduchu 1 13717800067 Shop at ECS Tuning
22 Šroub 6 13537805256 Shop at ECS Tuning
23 O-kroužek 6 13537794553 $4.38 Shop at ECS Tuning
Dodržujte návod k opravě
REP-11 31 544!
24 Basic body 1 83302354962 Shop at ECS Tuning
24 Basic body 1 83302354983 Shop at ECS Tuning
25 Nietwerkzeug 1 83302354981 UKONČENO Shop at ECS Tuning
25 Vřeteno N57 1 83302409663 Shop at ECS Tuning
25 Female die N57 1 83302409664 Shop at ECS Tuning
26 Uchycení N57 1 83302408015 UKONČENO Shop at ECS Tuning
27 Riveting tool set 1 83302354985 UKONČENO Shop at ECS Tuning
Dodržujte návod k opravě
REP-11 31 544!
27 Doplňková sada N57 1 83302409647 UKONČENO Shop at ECS Tuning
Notes
  • Ukončeno = Díl se již nevyrábí.

See Also

Frequently Asked Questions

What assembly is shown in the BMW 3 Series E91 LCI 330xd Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře?
This technical diagram illustrates the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře within the Motor group for the 3 Series E91 LCI 330xd produced during 2008. It provides a detailed exploded view of the components, identifying key parts such as the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře (Part #11312452822).
Which models use the hardware listed in this Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře?
The hardware and components featured in the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře are specific to the 3 Series E91 LCI 330xd produced during 2008. These technical specifications ensure that parts like the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře (11312452822) are correctly matched to the vehicle's structural and mechanical requirements.
How do I find specific parts within the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře assembly?
Each item in the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře corresponds to the numbered list below the illustration. For the 3 Series E91 LCI 330xd, you can identify the Oprav.sada otevř. rozvod. řetězu nahoře by locating its position on the schematic, which then links to the official BMW part number 11312452822 for the Motor section.