Other Brands Language:

Vnější zrcátko for BMW MINI R50 Cooper (2004)

This Vnější zrcátko technical drawing provides a detailed breakdown of the assembly for the MINI R50 Cooper. It includes part names, part numbers and all associated mounting hardware for vehicles produced between 2004.

Vnější zrcátko
Č. Popis Doplnění Poč.  Od   Do  Číslo dílu Cena Notes
01 Vnější zrcátko levé SCHWARZ 1 51167192469 $56.18 Shop at ECS Tuning
01 Vnější zrcátko pravé SCHWARZ 1 51167192470 $56.18 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Vnější zrcátko sklopná funkce

S313A=Ano
01 Vnější zrcátko levé SCHWARZ 1 51167192473 $151.85 Shop at ECS Tuning
01 Vnější zrcátko pravé SCHWARZ 1 51167192474 $151.85 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Provedení Korea
a
Vnější zrcátko sklopná funkce

L802A=Ano

S313A=Ano
01 Vnější zrcátko levé SCHWARZ 1 51167192473 $151.85 Shop at ECS Tuning
01 Vnější zrcátko pravé SCHWARZ 1 51167192474 $151.85 Shop at ECS Tuning
02 Kryt vnějšího zrcátka karbonový pravý JCW 1 51160395772 $241.83 UKONČENO Shop at ECS Tuning
02 Kryt vnějšího zrcátka karbonový levý JCW 1 51160395773 $241.83 UKONČENO Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátka bez povrchové úpravy vlevo 1 51167030633 Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátka bez povrchové úpravy vpravo 1 51167030634 Shop at ECS Tuning
U851 chili red
02 Kryt zrcátko levý základní lak 1 51167030715 $38.72 Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátko pravý základní lak 1 51167030716 $38.72 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Kryty zrcátka chrom

S405A=Ano
02 Kryt zrcátko levý chrom 1 51167123293 $113.92 Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátko pravý chrom 1 51167123294 $113.92 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Vnější zrc. černé/střecha barva vozidla
nebo
Střecha a kryt zrcátka bílá
nebo
Střecha a kryty zrcátek černé

S381A=Ano

S382A=Ano

S383A=Ano
02 Kryt zrcátko levý základní lak 1 51167030715 $38.72 Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátko pravý základní lak 1 51167030716 $38.72 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Vnější zrc. černé/střecha barva vozidla
nebo
Střecha a kryt zrcátka bílá
nebo
Střecha a kryty zrcátek černé
Při objednávce uveďte kód barvy

S381A=Ano

S382A=Ano

S383A=Ano
02 Kryt zrcátko levý lakovaný CODE - UNI/MET. 1 51160029986 UKONČENO Shop at ECS Tuning
02 Kryt zrcátko pravý lakovaný CODE - UNI/MET. 1 51160029987 $161.42 UKONČENO Shop at ECS Tuning
03 Pohon vnější zrcátka levý 1 67137191424 $57.47 Shop at ECS Tuning
03 Pohon vnější zrcátka pravý 1 67137191425 $57.47 Shop at ECS Tuning
04 Těsnění levé 1 51167058083 $9.16 Shop at ECS Tuning
04 Těsnění pravé 1 51167058084 $9.16 Shop at ECS Tuning
05 Šroub s válcovou hlavou M6X65-8.8-ZNS3 6 07119903008 $2.25 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Vnější zrcátko sklopná funkce

S313A=Ano
06 Servopohon 1 67136910520 $143.93 Shop at ECS Tuning
07 Šroub vnitřní Torx 3 07147144860 $0.38 Shop at ECS Tuning
08 univerzální zdířková skříň nekódovaná 6 POL. 1 61138383300 $3.47 Shop at ECS Tuning
pouze společně s
-- Zdířkový kontakt MQS ELA s kabelem 0,5-0,75 MM² AG 1 61130056384 Shop at ECS Tuning
-- Zdířkový kontakt MQS ELA s kabelem 0,35-0,5 MM² AG 1 61130056961 Shop at ECS Tuning
Pro vozidla s
Vnější zrcátko sklopná funkce

S313A=Ano
08 univerzální zdířková skříň nekódovaná 8 POL. 1 61138364624 $4.07 Shop at ECS Tuning
pouze společně s
-- Zdířkový kontakt MQS ELA 0.2-0.5 MM² SN 1 61131393704 $0.23 Shop at ECS Tuning
-- Utěsnění jednotlivých vodičů 0,5-1,5 MM² 1 61138353706 $0.27 Shop at ECS Tuning
Notes
  • Ukončeno = Díl se již nevyrábí.

See Also

Frequently Asked Questions

What assembly is shown in the BMW MINI R50 Cooper Vnější zrcátko?
This technical diagram illustrates the Vnější zrcátko within the Výbava vozidla group for the MINI R50 Cooper produced during 2004. It provides a detailed exploded view of the components, identifying key parts such as the Vnější zrcátko levé (Part #51167192469).
Which models use the hardware listed in this Vnější zrcátko?
The hardware and components featured in the Vnější zrcátko are specific to the MINI R50 Cooper produced during 2004. These technical specifications ensure that parts like the Vnější zrcátko levé (51167192469) are correctly matched to the vehicle's structural and mechanical requirements.
How do I find specific parts within the Vnější zrcátko assembly?
Each item in the Vnější zrcátko corresponds to the numbered list below the illustration. For the MINI R50 Cooper, you can identify the Vnější zrcátko levé by locating its position on the schematic, which then links to the official BMW part number 51167192469 for the Výbava vozidla section.